Highly connected 010 511 23 68
Jeroen Marinussen Partner jeroen.marinussen@vonders.nl 0636148835
Anthony Oudshoorn Senior Consultant anthony.oudshoorn@vonders.nl 0611460552
Dennis Schoutens Administratief medewerker administratie@vonders.nl 0105113268
Ricardo Sturrus Partner ricardo.sturrus@vonders.nl 0683254079
Tess van Soest Senior Consultant tess.van.soest@vonders.nl 0611147372
Wouter Overhand Partner wouter.overhand@vonders.nl 0623166079
Jay Weber Commercieel Manager jay.weber@vonders.nl 0683659734
Peter Marinussen Partner peter.marinussen@vonders.nl 0652308132
Kimberly Silva Senior Consultant kimberly.silva@vonders.nl 0683376795
Dave Kortvriend Consultant dave.kortvriend@vonders.nl 06 22314934
Bob van Gelderen Consultant bob.van.gelderen@vonders.nl 0682078139
Lisa Olierook Consultant lisa.olierook@vonders.nl 0653408316
Michael Hofman Consultant michael.hofman@vonders.nl 0682698976
Esmeralda van den Heerik Consultant esmeralda.van.den.heerik@vonders.nl 0682465937
Naomi Goncalves Consultant naomi.goncalves@vonders.nl 0623359518
Nickay Honingh Junior Consultant nickay.honingh@vonders.nl 06 23396853

Aangenaam. Wij zijn Vonders.

Onze wereld wordt steeds digitaler en virtueler. Maar daarmee leg je geen snelweg aan. Bouw je geen kantoor. Renoveer je geen brug. Terwijl daar onverminderd behoefte aan is. Net als aan mensen met technische kennis.

In de zoektocht naar deze schaarse talenten, winnen instinct en intuïtie het van schaalgrootte en bekendheid. Het is tijd om slimmer te vissen in dezelfde vijver. Of te putten uit een andere bron. Het is tijd voor Vonders. Specialisten die voor je gáán. Intermediairs van een compleet andere orde. Geen koortsachtige zoekers, maar doeltreffende vinders. Verbinders. Met oog voor de opdrachtgever en een neus voor talent. Connectiviteit, daar draait het om vandaag de dag. De ideale kandidaat matchen met het ideale project of baan – op meer dan alleen capaciteiten. Ons netwerk groeit elke dag en dus ook onze connecties. Zo maken wij het verschil.

Wij zijn Vonders. Highly connected.

Peter Marinussen

Meer weten?

Mail Peter of bel 010 – 511 2368